رهپویان7 ستاره آسمان

02188546152

موفقیت یک انتخاب است !

استارت آپ از نگاه استیو بلنک 
استیو بلنک که او را از پیشگامان نظریه‌پردازی در حوزه‌ی استارتاپ می‌دانند، استارتاپ را چنین تعریف می‌کند: «سازمانی که شکل گرفته تا مدل کسب و کار خود جستجو کند. مدل کسب و کاری که قابل تکرار و مقیاس پذیر است.» 
در تعریف استیو بلنک سه نکته‌ی کلیدی درباره‌ی ویژگی های استارتاپ وجود دارد:
نخست این‌که مجموعه‌های استارتاپی هنوز در وضعیت ابهام هستند و مدل کسب و کار خود را کشف نکرده‌اند. یعنی هنوز دقیقاً‌ نمی‌دانند محصول‌شان چیست و مشتریان‌شان چه کسانی هستند و چگونه قرار است با ارائه‌ی محصول به مشتریان خود، ارزش ایجاد کنند. دومین ویژگی استارتاپ این است که شرکتهای استارتاپی به دنبال یک مدل تکرارپذیر (Repeatable Business Model) می‌گردند. یعنی مدلی که بتوانند به سادگی آن را از یک محصول به محصول دیگر توسعه دهند (به دیجی‌کالا فکر کنید که توانست ایده استارتاپی خود را از فروش لوازم دیجیتالی را به لوازم خانه و بعداً انواع محصولات توسعه دهد و همان بازی را در بازارهای دیگر تکرار کند). سومین ویژگی استارتاپها این است که مدل کسب و کار آن‌ها مقیاس پذیر است (Scalable Business Model). یعنی همان کاری را که امروز مثلاً برای ۵۰ مشتری انجام می‌دهند، به صورت بالقوه بتوانند برای ۵۰۰۰ یا ۵۰۰۰۰۰ مشتری هم انجام دهند.
​​​​​​​استارتاپ‌ها قابلیت بسیار بالایی برای دستیابی به پیشرفت و موفقیت دارند، اما اگر مسیر را به درستی طی نکنند ممکن است با شکست مواجه شوند. مشاوره استارتاپ می‌تواند کسب‌وکارهای نوپا را از گردنه‌های پر پیچ و خم عبور داده و به ساحل امن موفقیت نزدیک کند. شرکت رهپویان 7 با تجربه 20 ساله فعالیت بین المللی و سابقه 10 ساله در زمینه ارایه خدمات مشاوره ای و آموزشی به استارت آپ های سطح کشور  آماده ارایه خدمات مشاوره ای زیر به تیم های استارت آپی می باشد . هدف ما همراهی و کمک به  تیم های استارت آپی در مسیر رشد و توسعه می باشد

عناوین کلی خدمات مشاوره و آموزش شرکت رهپویان 7
تدوین بیزینس مدل در قالب بوم ناب استارت آپ
مشاوره و  آموزش راه اندازی استارت آپ
مشاوره و آموزش مدیریت استارت آپ
مشاوره در حوزه تیم سازی
مشاوره و ارزیابی ایده  با رویکرد تحقیقات بازار
​​​​​​​مشاوره و آموزش برند سازی


مشاوره و آموزش تحلیل نیازمندیها و رفتار مشتری
مشاوره و آموزش تبلیغات
مشاوره در حوزه توسعه محصول 
مشاوره و آموزش  مدیریت شبکه های اجتماعی 
مشاوره چگونگی درسافت ویزای استارت آپ

جهت کسب اطلاعات بیشتر و جلسه مشاوره با ما در تماس باشید 02171053339