رهپویان7 ستاره آسمان

02188546152

موفقیت یک انتخاب است !

مشاوره ، ثبت و مارکتینگ  NFT

نکاتی در مورد NFT
NFT که مانند سایر رمزارزها بر بستر بلاکچین فعال است؛ این روزها یکی از مفاهیم پر‌طرفدار و مورد بحث دنیای کریپتوکارنسی است. NFT‌ها نوع غیر قابل تعویض و انحصاری رمزارزها هستند که می‌‌توان در زمینه‌های مختلف از قابلیت منحصر به ‌فرد بودن آن‌ها استفاده کرد.توکن غیرقابل تعویض (Non-Fungible Token) که به اختصار به آن NFT‌ گفته می‌شود؛ نوعی ارز دیجیتال رمزنگاری شده است که سند مالکیت یک اثر دیجیتال را در فضای بلاکچین صادر می‌کند. 

برخی از مهم‌ترین ویژگی‌هایNFT  عبارتند از:
​​​​​​​

غیرقابل تعویض بودن
این ویژگی اصلی‌ترین قابلیت NFTها است. این توکن‌‌ها قابلیت تعویض با یک دارایی مانند خود را ندارند و کاملا یک دارایی منحصر به فرد محسوب می‌شوند.
 کمیاب بودن
 
توسعه‌دهندگان این توکن‌ها توانایی تولید آن‌ها با تعداد بالا را دارند، اما ترجیح این افراد تولید NFT به تعداد محدود و نادر و منحصر به ‌فرد ماندن این توکن‌هاست.
 غیرقابل تقسیم بودن
NFT را نمی‌توان به بخش‌های کوچک‌تر تقسیم کرد و عملا بر خلاف رمزارزها قابلیت بخش پذیری را ندارند. NFT همواره یکپارچه باقی می‌ماند.
 منحصر به‌ فرد بودن
 این توکن‌ها دارای اطلاعات ثبت شده و غیر قابل تغییر هستند و این اطلاعات همان گواهی اصالت NFT محسوب می‌شود.

​مقاله های مرتبط

خدمات ما

مشاوره امکان سنجی ثبت NFT

​ثبت NFT در مارکت پلیس

مارکتینگ و فروش NFT

در جلسه مشاوره و ثبت NFT، کارشناس مشاور شرکت رهپویان 7 با توجه به نیازمندی های مخاطب و امکان سنجی ، داده های مورد نیاز را بررسی و اقدام به ایجاد پروفایل ، ایجاد کلکسیون ، و ثبت موجودیتهای ارایه شده می نماید. همچنین در صورت عدم دسترسی متقاضی به MetaMask شخصی ، دسترسی جدید برای وی ایجاد خواهد شد. همچنین در صورتیکه متقاضی علاقمند به معرفی و مارکتینگ NFT های ثبت شده داشته باشد ، شرکت رهپویان 7 آماده ارایه خدمات اجرایی مارکتینگ در قالب قرارداد مارکتینگ و فروش می باشد .

​​ NFT collection by Rahpoyan7

آشنایی بیشتر با NFT ها
واژه NFT از عبارت Non-Fungible Token به معنای توکن غیر قابل تعویض اقتباس شده است. یعنی ان اف تی ها نیز همانند ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریم یا ترون یک توکن محسوب می‌شوند و قابلیت خرید و فروش دارند. اما برخلاف توکن‌های استاندارد در بلاکچین‌های مختلف امکان معاوضه آنها وجود ندارد. چراکه هیچ یک از ان اف تی‌ها با دیگری از لحاظ ارزش یا مشخصات شباهت ندارند بنابراین امکان معاوضه آن‌ها با دیگری وجود نخواهد داشت.
از جمله ویژگی‌های ان اف تی‌ها می‌توان به غیر قابل تعویض بودن و همچنین منحصربه‌فرد بودن آن‌ها اشاره کرد. البته ویژگی‌های دیگری نیز دارند که شامل کمیاب بودن، اصیل بودن، غیرقابل تقسیم بودن و ساختار یکپارچه آن‌ها می‌شود. به عبارت دیگر، ان اف تی ها را نمی‌توان برخلاف سایر دارایی‌های دیجیتال به واحدهای کوچکتر تقسیم نمود. برای مثال، یک اسکناس پنجاه هزار تومانی را می‌توان به واحدهای کوچکتری نظیر اسکناس‌های ده هزار تومانی، پنج هزار تومانی یا حتی واحدهای کمتر تقسیم کرد. اما امکان تقسیم یک اثر هنری به بخش‌ها و واحدهای دیگر وجود ندارد.
ویژگی غیرقابل تعویض بودن NFT ها اجازه نمی‌دهد که این دارایی همانند سایر ارزهای دیجتال معاوضه شود. بنابراین این توکن یک دارایی دیجیتال متفاوت است که قابلیت خرید و فروش را دارد اما یک ارز دیجیتال محسوب نمی‌شود. اگر با بازارهای ان اف تی آشنایی داشته باشید حتما می‌دانید که ارزش هر یک از این دارایی‌ها با دیگری متفاوت بوده و همین امر نیز آن‌ها را از سایر دارایی‌ها متمایز می‌کند. همانطور که ارزش یک اثر هنری قابل قیاس با دیگری نیست و نمی‌توان از تمامی لحاظ مورد مشابهی را ارائه کرد. این درحالی است که ارزهای دیجیتال ارزش یکسان و ثابتی دارند. مثلا یک اتریوم با اتریوم دیگر کاملا مشابه بوده و ارزش آن یکسان است.
 ​​​​​​​

ثبت درخواست

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

​ثبت درخواست مشاوره

مارکتینگ و فروش NFT

​در صورتیکه که شما دارای یک یا چند کالکشن NFT بوده و علاقمند به فروش آن می باشید ، تیم مارکتینگ شرکت رهپویان 7 با استراتژیهای نوین در این حوزه و برگزاری فعالیت های مارکیتنگ هوشمند اقدام به معرفی و جذب مشتری برای NFT های شما خواهد نمود.

سبد خرید